Szczegóły oferty

Operator maszyn

OFERTA NIEAKTUALNA

gdańsk, pomorskie

Data dodania:
2017-08-09

Data pierwszej publikacji:
2017-08-09

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Operator maszyn - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe
  • wykształcenie minimum podstawowe, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym , duża motywacja do pracy, nauki oraz chęć rozwoju, zaangażowanie oraz odpowiedzialność. Miejsce pracy: Trąbki Wielkie, Trąbki Małe.

Zakres obowiązków:

  • obsługa zautomatyzowanych linii produkcyjnych i innych urządzeń niezbędnych w procesie pakowania, raportowanie danych produkcyjnych, współpraca z pracownikami Działu Utrzymania Ruchu w zakresie prawidłowej konserwacji urządzeń oraz szybkiego usuwania awarii, aktywny udział we wdrażaniu projektów, udział w pracach związanych z doskonaleniem wyników ilościowych i jakościowych.

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Gdański Urząd Pracy 3 Maja 9 Gdańsk 80-802

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).