Podstawowe informacje

Operator maszyn

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdańsk, Pomorskie

Data publikacji:
09-08-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Operator maszyn

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie podstawowe
  • wykształcenie minimum podstawowe, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym , duża motywacja do pracy, nauki oraz chęć rozwoju, zaangażowanie oraz odpowiedzialność. Miejsce pracy: Trąbki Wielkie, Trąbki Małe.

Zakres obowiązków:

  • obsługa zautomatyzowanych linii produkcyjnych i innych urządzeń niezbędnych w procesie pakowania, raportowanie danych produkcyjnych, współpraca z pracownikami Działu Utrzymania Ruchu w zakresie prawidłowej konserwacji urządzeń oraz szybkiego usuwania awarii, aktywny udział we wdrażaniu projektów, udział w pracach związanych z doskonaleniem wyników ilościowych i jakościowych.

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Gdański Urząd Pracy 3 Maja 9 Gdańsk 80-802

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.11.2017