Podstawowe informacje

Operator maszyn

OFERTA NIEAKTUALNA

Dolnośląskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
26-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2350 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Operator maszyn

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: mechaniczne - inne zawody: Operator obrabiarek skrawających*
  • umiejętność obsługi maszyn sterowanych numerycznie (CNC)

Zakres obowiązków:

  • ustawianie i obsługa pojedyńczych i złożonych obrabiarek oraz maszyn znajdujących się na produkcji, monitorowanie i kontrola jakości

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze Sienkiewicza 6a Kamienna Góra 58-400 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: cv

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.06.2018