Podstawowe informacje

Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych

OFERTA NIEAKTUALNA

Brzeg, Opolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe - inne zawody: Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych
  • godz. 7-15, znajomość grubościówko-strugarki, podstaw. prac murarsko-tynk. prawo jazdy B, obsługa rysunku technicznego, jezyk angielski, doswiadczenie przy produkcji okien, drzwi i montażu

Zakres obowiązków:

  • Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu Armii Krajowej 32 Brzeg 49-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

wniosek

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018