Szczegóły oferty

Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych

OFERTA NIEAKTUALNA

brzeg, opolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Artykuł Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - inne zawody: Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych
  • godz. 7-15, znajomość grubościówko-strugarki, podstaw. prac murarsko-tynk. prawo jazdy B, obsługa rysunku technicznego, jezyk angielski, doswiadczenie przy produkcji okien, drzwi i montażu

Zakres obowiązków:

  • Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu Armii Krajowej 32 Brzeg 49-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

wniosek

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).