Podstawowe informacje

Operator maszyn do produkcji papieru,

Tektura Opakowania Papier S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Śląskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
12-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 13 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Operator maszyn do produkcji papieru,

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • posiadanie uprawnień: kierowca wózków widłowych - kurs, staż: 3 miesięcy
  • Wykształcenie zawodowe, staż pracy na stanowisku operatora maszyn min. 5 miesięcy, dobra organizacja pracy, komunikatywność , umiejętność współpracy w zespole, uprawnienia na wózki widłowe + 3miesięczne doświadczenie w ich obsłudze

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i nadzór nad pracą maszyny papierniczej. Zaprowadzanie wspólnie z obsługą maszyny wstęgi papier. Obsługa urządzeń pomocniczych do cięcia gilz. Obsługa wózka widłowego dostarczanie materiałów na magazyn. Wymiana ustawień noży tnących. Przewijanie ról papieru. Cięcie gilz. Prace związane z czyszczeniem i odpylaniem maszyny. Foliowanie bobin. Prace porządkowe. Przestrzeganie Regulaminu Pracy, procedur i instrukcji wewnętrznych oraz przepisów bhp i p.poż.

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Życiorys zawodowy (CV).

Język składanych dokumentów: polski Dodatkowy opis: OfPr/18/0932|Wykształcenie zawodowe, staż pracy na stanowisku operatora maszyn min. 5 miesięcy, dobra organizacja pracy, uprawnienia na wózki jezdniowe oraz 3 miesięczne doświadczenie przy ich obsłudze, komunikatywność , umiejętność współpracy w zespole.

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 14.06.2018