Szczegóły oferty

Operator maszyn do produkcji papieru,

Tektura Opakowania Papier S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-12

Data wygaśnięcia:
2018-06-14

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2200 PLN

Artykuł Operator maszyn do produkcji papieru, - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień kierowca wózków widłowych - kurs, staż: 3 miesięcy
  • Wykształcenie zawodowe, staż pracy na stanowisku operatora maszyn min. 5 miesięcy, dobra organizacja pracy, komunikatywność , umiejętność współpracy w zespole, uprawnienia na wózki widłowe + 3miesięczne doświadczenie w ich obsłudze

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i nadzór nad pracą maszyny papierniczej. Zaprowadzanie wspólnie z obsługą maszyny wstęgi papier. Obsługa urządzeń pomocniczych do cięcia gilz. Obsługa wózka widłowego dostarczanie materiałów na magazyn. Wymiana ustawień noży tnących. Przewijanie ról papieru. Cięcie gilz. Prace związane z czyszczeniem i odpylaniem maszyny. Foliowanie bobin. Prace porządkowe. Przestrzeganie Regulaminu Pracy, procedur i instrukcji wewnętrznych oraz przepisów bhp i p.poż.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Życiorys zawodowy (CV).

Aplikacje powinny być składane w języku: polski Dodatkowy opis: OfPr/18/0932|Wykształcenie zawodowe, staż pracy na stanowisku operatora maszyn min. 5 miesięcy, dobra organizacja pracy, uprawnienia na wózki jezdniowe oraz 3 miesięczne doświadczenie przy ich obsłudze, komunikatywność , umiejętność współpracy w zespole.

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).