Podstawowe informacje

Operator maszyn do produkcji opakowań

WEBA Opakowania Kartonowe Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Mikołów, Śląskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
15-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Operator maszyn do produkcji opakowań

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • Wykształcenie: minim. zawodowe (dowolne). Doświadczenie: mile widziane na danym lub podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn do produkcji opakowań kartonowych. OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: umowa na okres próbny 3 m-ce, następna umowa na czas określony MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Mikołów PRACA W DNIACH I GODZINACH: pn-pt 6-14, 14-22

Aplikowanie:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.06.2018