Podstawowe informacje

Operator maszyn czyszczących

OFERTA NIEAKTUALNA

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
08-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2192 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Operator maszyn czyszczących

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa maszyn czyszczących w warunkach szczególnej ostrożności i zgodnie z instrukcją technologiczną
  • odpowiadanie za prawidłowe działanie maszyn czyszczących poprzez nadzorowanie pracy poszczególnych podzespołów maszyn oraz prawidłową ich konserwację
  • po zakończeniu pracy maszyny czyszczącej sprawdzanie efektu końcowego sprzątania / czyszczenia. Doczyszczanie manualne w przypadku stwierdzenie niedoczyszczeń po zakończeniu pracy maszyny czyszczącej
  • Sprzątanie hali produkcyjnej z wykorzystaniem automatycznych maszyn czyszczących.

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Miejski Urząd Pracy w Olsztynie Piłsudskiego 64b Olsztyn 10-450 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.06.2018