Szczegóły oferty

Operator maszyn budowlanych

OFERTA NIEAKTUALNA

toruń, kujawsko-pomorskie

Data dodania:
2017-11-03

Data pierwszej publikacji:
2017-11-03

Data ostatniej aktualizacji:
2017-12-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł operator maszyn budowlanych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: podstawowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień operator koparki klasy I
  • operator koparko-ładowarki - pożądane
  • ładowarka jednonaczyniowa - pożądane
  • wymagane uprawnienia na koparki, koparko-ładowarki lub ładowarki

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn budowlanych: koparki, koparko-ładowarki lub ładowarki

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Mazowiecka 49a Toruń 87-100

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).