Podstawowe informacje

operator maszyn budowlanych

OFERTA NIEAKTUALNA

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
03-11-2017

Data ostatniej aktualizacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - operator maszyn budowlanych

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: podstawowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: operator koparki klasy I
  • operator koparko-ładowarki - pożądane
  • ładowarka jednonaczyniowa - pożądane
  • wymagane uprawnienia na koparki, koparko-ładowarki lub ładowarki

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn budowlanych: koparki, koparko-ładowarki lub ładowarki

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Mazowiecka 49a Toruń 87-100

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: CV

Język składanych dokumentów: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.11.2017