Szczegóły oferty

Operator maszyn bezpłatny dojazd do fabryki+ NOWA STAWKA

Manpower

OFERTA NIEAKTUALNA

oława, dolnośląskie

Data dodania:
2019-04-16

Data pierwszej publikacji:
2019-04-15

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-28

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Operator maszyn bezpłatny dojazd do fabryki+ NOWA STAWKA - obrazek nagłówkowy

Opis oferty pracy:
Manpower (nr. certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator Maszyn w Fabryce Gum

Miejsce pracy: Skarbimierz, woj. Opolskie

Praca tymczasowa

Numer referencyjny: OM/044/GNB

Opis stanowiska:

• Obsługa maszyn i procesów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi i najlepszymi praktykami
• Zapewnienie ciągłości produkcji i bieżąca kontrola parametrów obsługiwanych maszyn
• Realizacja planu produkcyjnego
• Zapewnienie określonych norm jakości i ilości
• Stosowanie standardów czystości, organizacji i higieny
• Współpraca z innymi działami

Wymagania:

• Motywacja do pracy
• Sprawność manualna
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 - brygadowym
• Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

• Bezpłatny transport pracowniczy z: Brzegu, Nysy, Grodkowa, Mąkoszyc, Łosiowa, Lewina Brzeskiego, Namysłowa, Oławy i wielu innych miejscowości,
• Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Skarbimierzu
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe PZU, karta Multisport, zniżki handlowo-usługowe)
• Perspektywa stałego zatrudnienia!

Większość osób zatrudnionych w Fabryce rozpoczynało współpracę właśnie z nami!!

Kontakt
Manpower - ul. Mleczna 2, 49–300 Brzeg
Tel. +48 606 779 423 606

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."