Szczegóły oferty

Operator linii produkcyjnej - praca na 3 zmiany pn-pt (stanowice)

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

oława, dolnośląskie

Data dodania:
2019-03-26

Data pierwszej publikacji:
2019-03-25

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-07

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
3250 - 4000 PLN

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł operator linii produkcyjnej - praca na 3 zmiany pn-pt (stanowice) - obrazek nagłówkowy

zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • rzetelne wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • przygotowywanie materiału niezbędnego do produkcji
  • zachowanie norm i standardów bhp, dbałość o porządek na stanowisku pracy

oczekiwania względem kandydatów:
• doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji.
• umiejętność pracy w zespole.

• gotowość do pracy w systemie zmianowym.

• mile widziane posiadanie książeczki sanitarno- epidemiologicznej lub gotowość do jej wyrobienia.

oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
• karta sportowo-kulturalna
• dodatkowa opieka medyczna
• dodatek transportowy
• ubezpieczenie grupowe
• dodatek za pracę zmianową
• pakiet socjalny

jeżeli jest pan/pani zainteresowany naszą ofertą, to prosimy o przesłanie nam swojej aplikacji (cv) wraz z niniejszą zgodą: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonych dokumentach rekrutacyjnych przez bama europa sp. z o.o. z siedzibą w stanowicach (ul. lotnicza 2, stanowice, 55-200 oława) w celu udziału w procesie rekrutacyjnym”.

zgłoszenia prosimy wysyłać na adres bama europa sp. z o.o. ul. lotnicza 2 stanowice, 55-200 oława.

jednocześnie informujemy, że:
1. administratorem pana/pani danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych jest bama europa sp. z o.o. z siedzibą w stanowicach (ul. lotnicza 2, stanowice, 55- 200 oława).
2. pana/pani dane osobowe będą przetwarzane w celach udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz w przypadku wyrażenia odpowiedniej zgody – również w celu przeprowadzenia dalszych procesów rekrutacyjnych.
3. pana/pani dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom współpracującym z bama europa sp. z o.o., w tym firmom rekrutującym.
4. przyjmuję do wiadomości, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, natomiast konieczne, abym mógł/a wziąć udział w procesie rekrutacyjnym lub – w zależności od zakresu wyrażonej zgody – w dalszych procesach rekrutacyjnych.
5. dane w zakresie imion i nazwiska, imion rodziców, daty urodzenia, miejsca zamieszkania (adresu do korespondencji), informacji o wykształceniu i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia są przetwarzane na podstawie przepisów kodeksu pracy (art. 6 ust. 1 lit. c) rozporządzenia ogólnego o ochronie danych osobowych, dalej „rodo”). przetwarzanie pozostałych danych osobowych odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) rodo). przetwarzanie danych osobowych w dalszych procesach rekrutacyjnych odbywa się na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) rodo), której wyrażenie również jest dobrowolne. dane będą mogły być również przetwarzane niezależnie od wyrażonej zgody, w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń jako uzasadniony interes administratora (art. 6 ust. 1 lit. f) rodo).
6. brak zgody na udział w obecnej/ przyszłych rekrutacjach uniemożliwi nam rozpatrzenie pana/pani kandydatury lub wzięcie pana/pani aplikacji pod uwagę w przyszłych rekrutacjach.
7. w zakresie przewidzianym przepisami prawa przysługuje panu/pani prawo do żądania dostępu do pana/pani danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. przysługuje panu/pani również prawo do cofnięcia każdej udzielonej zgody, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
8. pana/pani dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania procesu rekrutacji. w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych pana/pani dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez okres 1 roku. pana/pani dane osobowe będą mogły być przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń związanych z przetwarzaniem pana/pani danych osobowych w celach określonych w powyższej deklaracji zgody.
9. przysługuje panu/pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (prezes urzędu ochrony danych osobowych).