Szczegóły oferty

Operator koparko - ładowarki

R-BUD

OFERTA NIEAKTUALNA

oława, dolnośląskie

Data dodania:
2019-05-20

Data pierwszej publikacji:
2019-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2019-08-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Firma budowlana zatrudni operatora koparko - ładowarki do pracy na budowie w Jelczu-Laskowicach. Mile widziane prawa jazdy kat. C. Kontakt telefoniczny 727 581 410 727

Operator maszyn produkcyjnych
DS Smith Polska oława, dolnośląskie

Otwórz się na pracę u jednego z największych dostawców opakowań z tektury tworzonych z myślą o zmieniającym się świecie i pracuj na najnowocześniejszym sprzęcie z pełnymi pasji ludźmi! Zobacz, co Ci oferujemy i dołącz do naszego zespołu! OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH Miejsce pracy: Oława | Nr ref

Operator linii montażu
Ogłoszenie użytkownika OLX oława, dolnośląskie

mr job agencja pracy tymczasowej ( rejestr: 5606/1) od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z polski, niemiec i norwegii świadcząc usługi hr. dla jednego z klientów, z branży agd w związku z otwarciem nowej linii produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stałe do zespołu na stanowisko: operator linii montażu miejsce pracy:

Operator wózka widłowego
Fibro Poland Sp. z o.o. oława, dolnośląskie

m Fibro Poland Sp. z o.o.   Firma Fibro Poland działająca w branży Automotive w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko: Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Oława Do obowiązków pracownika będzie należało: Dowożenie komponentów na produkcję, Przyjmowanie dostaw

Operator wózka widłowego (pon-pt 3 zmiany)

zadania: obsługa magazynu przy użyciu wózka widłowego (składowanie, załadunek i rozładunek wyrobów, obsługa działu produkcji), obsługa skanera, uzupełnianie dokumentacji magazynowej, pozostałe prace magazynowe,   wymagania: uprawnienia do obsługi wózka widłowego (z udt )- warunek konieczny, min. 2 miesiące doświadczenia w obsłudze magazynu wysokiego składu, gotowość do pracy w systemie 3