Podstawowe informacje

Operator koparki

PHU TOMEX BARTŁOMIEJ DOBROCH

OFERTA NIEAKTUALNA

Kalisz, Wielkopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
09-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 18 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Operator koparki

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • posiadanie uprawnień: uprawnienia do obsługi koparki
  • wykształcenie adekwatne do wykonywanej pracy, uprawnienia na koparki jedno i dwu naczyniowe, min. 1 rok doświadczenia na stanowisku, komunikatywność, umiejetność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa koparki jedno i dwunaczyniowej.

Aplikowanie:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane proszone są o przeslanie CV+zdjęcia na adres email: biuro@tomex.kalisz.pl

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 18.06.2018