Szczegóły oferty

Operator frezarki CNC

OFERTA NIEAKTUALNA

częstochowa, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-24

Data wygaśnięcia:
2018-06-01

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2400 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Operator frezarki CNC - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe - inne zawody: Tokarz / frezer obrabiarek sterowanych numerycznie, staż: 3 miesięcy
  • Minimum 3 m-ce doświadczenia na stanowisku operatora frezarki CNC lub operatora maszyn sterowanych numerycznie lub podobnym. .

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i programowanie frezarek sterowanych numerycznie CNC, kontrola i analiza jakości wykonywanej pracy, ustawianie narzędzi w magazynie frezarek.

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie Szymanowskiego 15 Częstochowa 42-217 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: skierowanie, CV

Składanie aplikacji - język: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).