Podstawowe informacje

Operator frezarki CNC

OFERTA NIEAKTUALNA

Częstochowa, Śląskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2400 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Operator frezarki CNC

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie podstawowe - inne zawody: Tokarz / frezer obrabiarek sterowanych numerycznie, staż: 3 miesięcy
  • Minimum 3 m-ce doświadczenia na stanowisku operatora frezarki CNC lub operatora maszyn sterowanych numerycznie lub podobnym. .

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i programowanie frezarek sterowanych numerycznie CNC, kontrola i analiza jakości wykonywanej pracy, ustawianie narzędzi w magazynie frezarek.

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie Szymanowskiego 15 Częstochowa 42-217 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: skierowanie, CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 01.06.2018