Podstawowe informacje

Operator dźwigu

OFERTA NIEAKTUALNA

Ryki, Lubelskie

Data publikacji:
10-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Operator dźwigu

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe - umiejętności: Prawo jazdy kat. C - inne zawody: Operator żurawia jezdniowego, staż: 1 lat
  • wykształcenie zawodowe, doświadczenia zawodowe mile widziane w zawodzie operatora dźwigu, uprawnienia operatora dźwigu, prawo jazdy kat. C

Zakres obowiązków:

  • obsługa dźwigu, przenoszenie ładunków

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Rykach Rynek Stary 50/55 Ryki 08-500

nie wymagane

Język składanych dokumentów: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017