Podstawowe informacje

operator drukarki UV

OFERTA NIEAKTUALNA

Ryn, Dolnośląskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
11-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - operator drukarki UV

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie podstawowe
  • wykształcenie: min. podstawowe, umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym

Zakres obowiązków:

  • obsługa drukarki UV, umieszczenie przedmiotów na płycie drukarki, konsrewacja i czyszczenie komponentów drukarki, uzupełnianie tuszu

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie Rynek 27 Dzierżoniów 58-200 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie do pracy

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 19.06.2018