Szczegóły oferty

Operator automatu spawalniczego, faymonville polska goleniów

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

goleniów, zachodniopomorskie

Data dodania:
2019-05-11

Data pierwszej publikacji:
2019-05-10

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-07

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
4050 - 5900 PLN

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł operator automatu spawalniczego, faymonville polska goleniów - obrazek nagłówkowy

firma faymonville polska sp. z o.o. jest jednym z największych producentów naczep do transportu ciężkiego i specjalistycznego na świecie. w związku z zakończoną ostatnio rozbudową, a także dalszymi planami rozwojowymi poszukuje kandydatów do pracy na następujące stanowiska:

operator automatu spawalniczego

zakres obowiązków:

- montaż konstrukcji stalowych naczep specjalistycznych w metodzie mag 135

- obsługa automatu spawalniczego do spawania łukiem krytym pod topnikiem

- kontrola pracy maszyny oraz kontrola wykonanych elementów

oczekujemy:

- znajomość rysunku technicznego

- chęci pracy w systemie dwuzmianowym

- umiejętność podstaw spawania (mile widziana)

- wykształcenie techniczne (mile widziane)

- umiejętność obsługi suwnic (mile widziane)

- umiejętność pracy w zespole

proponujemy ci:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie od 24-35 zł brutto/h

- premię 500 zł brutto/miesiąc

- możliwość pracy w nadgodzinach

- benefity pozapłacowe (dofinansowania z funduszu socjalnego)

- pracę w nowoczesnej, międzynarodowej firmie

- bardzo dobre warunki bhp

- bardzo dobre warunki socjalne

- możliwość rozwoju zawodowego

- zdobycie nowych uprawnień

informacje dodatkowe:

prosimy o dodanie adnotacji jakiego stanowiska dotyczy składana aplikacja.

w przypadku dodatkowych pytań możliwość kontaktu telefonicznego: 914 ... .

zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia parlamentu europejskiego i rady (ue) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku

z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we – dalej rodo − informujemy, że:

szanując twoją prywatność i dbając o to abyś wiedział kto i w jaki sposób przetwarza twoje dane osobowe, jak również w poniżej przedstawiamy informacje, które pomogą ci to ustalić.

1.      administratorem twoich danych osobowych jest faymonville polska sp. z o.o. siedzibą w łozienicy (72-100), ul. prosta 4, krs nr 234 ... 7, zwana dalej: "administratorem".

z administratorem możesz się skontaktować w następujący sposób:

listownie na podany wyżej adres lub telefonicznie.

2. jako administrator twoich danych będziemy przetwarzać twoje dane zawarte w cv oraz innych przekazanych nam przez ciebie dokumentach

w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko, którego dotyczy ogłoszenie jak również (o ile wyrazisz na to zgodę) również

 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych rekrutacji. podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust.1lit c rodo (w zakresie danych których podanie jest zgodnie z kodeksem pracy obowiązkowe) oraz art. 6 ust. 1 lit. a (w zakresie danych innych niż obowiązkowe, które będą zawarte w przekazanym nam cv na podstawie twojej dobrowolnej decyzji).

3. twoje dane będą przechowywane - przez okres 3 miesięcy od momentu zakończenia rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko a w przypadku, gdy udzielisz nam zgody na przetwarzania danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych – przez okres 12 miesięcy od końca roku w którym przekazałeś nam swoje dane lub do dnia wycofania przez ciebie zgody, którą możesz cofnąć w dowolnym momencie ,przy czym cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu cofnięcia zgody.

4. przysługuje ci prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a atak ze prawo do przenoszenia danych.

5. w przypadku w którym będziesz uważał, iż twoje dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, masz prawo do wniesienia skargi do prezesa urzędu ochrony danych osobowych, ul. stawki 2, 0-193 warszawa

6. podanie przez ciebie danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

prosimy o zawarcie w cv następującej klauzuli :

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez faymonville polska sp. z o.o. również  w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji