Szczegóły oferty

Oferta pracy Księgowa

Majaland Kownaty

torzym, lubuskie

Data dodania:
2019-07-27

Data pierwszej publikacji:
2019-07-24

Data ostatniej aktualizacji:
2019-09-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Oferta pracy Księgowa - obrazek nagłówkowy

ZADANIA
• księgowanie dokumentów i przygotowywanie płatności,
• kontrola księgowanych dokumentów pod względem merytorycznym i formalnym,
• kontrola terminowości księgowań i płatności faktur,
• przygotowywanie zestawień finansowych i raportów z powierzonego obszaru,
• przygotowanie do bilansu we współpracy z naszym doradcą podatkowym,
• wsparcie rocznych sprawozdań finansowych (inwentaryzacja, rozliczenia międzyokresowe itp.)
we współpracy z naszą centralą w Belgii,
• wsparcie pracy administracyjnej dla wewnętrznego działu sprzedaży,
• zarządzanie środkami pieniężnymi i rachunkowością gotówkową,
• kontrola i uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami.

OFERUJEMY:
• dodatek za podpisanie umowy na minimum 6 miesięcy w wysokości PLN 5.000 zł.
• perspektywę rozwoju zawodowego w wyjątkowym projekcie,
• możliwość zdobycia nietuzinkowego doświadczenia,
• pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy,
• atrakcyjne benefity pozapłacowe,
• przyjazną, nieformalną atmosferę pracy.

KONTAKT: CV proszę przesyłać na adres: @