Szczegóły oferty

Oczyszczacz odlewów - spawacz elektryczny

METALODLEW SPÓŁKA AKCYJNA

OFERTA NIEAKTUALNA

małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-16

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2850 PLN

Artykuł Oczyszczacz odlewów - spawacz elektryczny - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe
  • wymagane uprawnienia: książeczka spawacza
  • Spawanie łukowe elektrodą otuloną
  • Wykształcenie podstawowe/zawodowe, doświadczenie zawodowe mile widziane, umiejętność spawania łukowego elektrodą otuloną (metoda MMA), mile widziane MIG,MAG,TIG, książeczka spawacza lub świadectwo egzaminu spawacza

Zakres obowiązków:

  • Oczyszczanie odlewów, prace spawalnicze.

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).