Podstawowe informacje

Oczyszczacz odlewów - spawacz elektryczny

METALODLEW SPÓŁKA AKCYJNA

OFERTA NIEAKTUALNA

Małopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 17 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Oczyszczacz odlewów - spawacz elektryczny

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie podstawowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: książeczka spawacza
  • Spawanie łukowe elektrodą otuloną
  • Wykształcenie podstawowe/zawodowe, doświadczenie zawodowe mile widziane, umiejętność spawania łukowego elektrodą otuloną (metoda MMA), mile widziane MIG,MAG,TIG, książeczka spawacza lub świadectwo egzaminu spawacza

Zakres obowiązków:

  • Oczyszczanie odlewów, prace spawalnicze.

Aplikowanie na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018