Szczegóły oferty

Ochrona parkingu

Alkom FHU

OFERTA NIEAKTUALNA

poznań, wielkopolskie

Data dodania:
2018-10-22

Data pierwszej publikacji:
2018-10-15

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Ochrona parkingu - obrazek nagłówkowy

Zatrudnimy pracownika do ochrona parkingu
Miejsce pracy: Poznań, Miłostowo
praca w weekendy (sobota, niedziela)

Obowiązki:
-ochrona parkingu
-obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie opłat za parking

Wymagania:
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-kultura osobista
-uczciwość, niekaralność
-dobra organizacja pracy

Oferujemy:
-stabilne warunki zatrudnienia
-umowa zlecenie

Mile widziane osoby z orzeczeniem, renciści.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr. tel. 696 203 827 696