Szczegóły oferty

Obsługa telefoniczna i mailowa klienta z Polski i Słowacji

KAMAL-BET Kamil Pokrywka

OFERTA NIEAKTUALNA

kraków, małopolskie

Data dodania:
2019-03-08

Data pierwszej publikacji:
2019-02-21

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Zarobki:
4000 - 5500 PLN

Wymagane języki:
słowacki

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Obsługa telefoniczna i mailowa klienta z Polski i Słowacji - obrazek nagłówkowy

Poszukujemy pracownika do telefonicznej oraz mailowej obsługi klienta w biurze na ul. Bociana w Krakowie. Obsługa klienta z Polski oraz Słowacji

Główne zadania realizowane na stanowisku:
• Obsługa telefoniczna i mailowa klienta - sprzedaż zbiorników żelbetowych (zbiorni-ki na deszczówkę, kanały samochodowe, szamba betonowe itp.) - niewymagana żad-na wiedza budowlana oraz techniczna. W bardzo prosty i szybki sposób przekażemy potrzebną wiedzę. Prosimy o zapoznanie się z naszą stroną internetową www.kamal-bet.pl
• Obsługa poczty e-mail
• Proste czynności mające na celu zachowanie porządku w dokumentacji
Oferujemy:
• przygotowanie do pracy
• miłą atmosferę
• umowa na pełny etat
• wypłatę zawsze na czas (podstawia + premia). Wypłata wraz z premią wyniesie w granicach 4000 - 5500 zł brutto

Wymagania:
• znajomość języka Słowackiego na poziomie podstawowym
• przyjemnej barwy głos
• dobra dykcja oraz płynność wypowiedzi
• używanie poprawnie języka polskiego i słowackiego w mowie i piśmie
• komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
• sprawna obsługa komputera
• wiek 25-45 lat
• wykształcenie min. średnie
• umiejętności negocjacyjne i handlowe
• bardzo dobra organizacja pracy
• skuteczność w działaniu
• dyspozycyjność od poniedziałku do piątku oraz w co drugą sobotę
• godziny pracy: poniedziałek-piątek od 8:00 do 17:00 oraz co druga sobota od 9:00 do 13:00
• Odpowiedzialność, dokładność, punktualność, zaangażowanie
• Cierpliwość oraz umiejętność pracy z ludźmi
• Praca od 01.04.2019 r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: @