Podstawowe informacje

OBSŁUGA MASZYN MYJĄCYCH

Jacek Nowak AUTO MYJNIA

Kędzierzyn Koźle, Opolskie

Data publikacji:
04-06-2018

Data ostatniej aktualizacji:
14-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - OBSŁUGA MASZYN MYJĄCYCH

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - pożądane
  • Miejsce pracy ul. Bema 9/a 47-224 Kędzierzyn-Koźle Praca od pn.-pt. 8-16 sobota 8-16

Zakres obowiązków:

  • Mycie i sprzątanie samochodów osobowych, obsługa maszyn ciśnieniowych.

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

cv+list motywacyjny

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.07.2018