Szczegóły oferty

Obchodowy urządzeń nawęglania (pracownik fizyczny)

NOWREM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

OFERTA NIEAKTUALNA

jaworzno, małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-01

Data wygaśnięcia:
2018-06-08

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 3500 PLN

Artykuł obchodowy urządzeń nawęglania (pracownik fizyczny) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • - wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - dodatkowe
  • wymagany dobry stan zdrowia (praca fizyczna), zdolność do pracy na wysokości (pracodawca wysyła na badania)

Zakres obowiązków:

  • obsługa urządzeń nawęglania- CEZ Skawina (praca po 12 godzin- wg. grafiku/ zmiana od 6:00, kolejny dzień zmiana od 18:00, następnie 48 godz. wolne) Praca na wysokości pow. 3 m., praca fizyczna, rozładunek wagozów.

Aplikowanie:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV-kadry@noworem.pl

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).