Podstawowe informacje

Niania

OFERTA NIEAKTUALNA

Małopolskie

Data publikacji:
24-10-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 13 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Niania

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - inne zawody: Opiekunka dziecięca domowa (niania), staż: 2 lat
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata na stanowisku nianii anglojęzycznej, umiejętność pracy z dziećmi, organizacji czasu wolnego.

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad dzieckiem, wykonywanie czynności higienicznych pod nieobecność rodziców, przygotowywanie posiłków, utrzymywanie czystości związanej z opieką nad dzieckiem, organizowanie czasu dziecka przez zabawy edukacyjne, rozwijające koordynację ruchową, nauka piosenek w obcych językach. Opieka nad dzieckiem w trakcie nieobecności rodziców.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31-752

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017