Podstawowe informacje

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 2 IM. SZEWCZYKA DRATEWKI

OFERTA NIEAKTUALNA

Chodzież, Wielkopolskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: pedagogiczne
  • wymagane są następujące uprawnienia: uprawnienia pedagogiczne - umiejętności: praca z dziećmi
  • Doświadczenie zawodowe
  • praca z dziećmi . Uprawnienia
  • pedagogiczne , licencjat Wykształcenie wyższe licencjat lub magister typ: pedagogiczne kierunek/ specjalizacja: edukacja wczesnoszkolna lub wychowanie przedszkolne, nauczanie zintegrowane lub dodatkowo oligofrenopedagogika, terapia pedagogiczna.

Zakres obowiązków:

  • Wychowawca grupy przedszkolnej, opieka nad dziećmi w wieku od 3 do 6 lat, realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

Aplikowanie na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 14.08.2018