Szczegóły oferty

Nauczyciel wspomagający

Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku

OFERTA NIEAKTUALNA

słupsk, pomorskie

Data dodania:
2017-10-10

Data pierwszej publikacji:
2017-10-10

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Nauczyciel wspomagający - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: Praca z dzieckiem z ADHD i zaburzeniami zachowania

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z nauczycielem prowadzącym lekcje, pomoc uczniowi z zespołem Aspergera. Przewidywany okres zatrudnienia: 22.06.2018 r. Godziny pracy: 8.00- 16.00. Wysokość wynagrodzenia zależna jest od awansu zawodowego nauczyciela.

Sposób aplikowania na ofertę:

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).