Podstawowe informacje

Nauczyciel wspomagający

Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku

OFERTA NIEAKTUALNA

Słupsk, Pomorskie

Data publikacji:
10-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Nauczyciel wspomagający

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: Praca z dzieckiem z ADHD i zaburzeniami zachowania

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z nauczycielem prowadzącym lekcje, pomoc uczniowi z zespołem Aspergera. Przewidywany okres zatrudnienia: 22.06.2018 r. Godziny pracy: 8.00- 16.00. Wysokość wynagrodzenia zależna jest od awansu zawodowego nauczyciela.

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: CV

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017