Podstawowe informacje

NAUCZYCIEL ŚWIETLICY

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, Wielkopolskie

Data publikacji:
02-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - NAUCZYCIEL ŚWIETLICY

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące - pożądane - umiejętności: łatwość nawiązywania kontaktów
  • cierpliwość
  • komunikatywność

Zakres obowiązków:

  • ODBIORY DZIECI ZE SZKOŁY, POMOC W ODRABIANIU LEKCJI, PODAWANIE POSIŁKÓW, PROWADZENIE ZAJĘĆ.

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego Poznańska 131 A Ożarów Mazowiecki 05-850

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017