Szczegóły oferty

NAUCZYCIEL ŚWIETLICY

OFERTA NIEAKTUALNA

poznań, wielkopolskie

Data dodania:
2017-10-02

Data pierwszej publikacji:
2017-10-02

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł NAUCZYCIEL ŚWIETLICY - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące - pożądane - umiejętności: łatwość nawiązywania kontaktów
  • cierpliwość
  • komunikatywność

Zakres obowiązków:

  • ODBIORY DZIECI ZE SZKOŁY, POMOC W ODRABIANIU LEKCJI, PODAWANIE POSIŁKÓW, PROWADZENIE ZAJĘĆ.

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego Poznańska 131 A Ożarów Mazowiecki 05-850

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).