Podstawowe informacje

Nauczyciel przedszkola

Sunny Kids Academy

OFERTA NIEAKTUALNA

Kielce, Świętokrzyskie

Data publikacji:
04-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Nauczyciel przedszkola

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: pedagogiczne
  • Zakres obowiązków: zajęcia edukacyjno-wychowawcze, organizowanie konkursów, warsztatów, utrzymywanie bezpieczeństwa i porządku w placówce, uczestnictwo w radach pedagog.icznych, i spotkaniach z rodzicami, organizacja uroczystości przedszkolnych

Zakres obowiązków:

  • zajęcia edukacyjno-wychowawcze, organizowanie konkursów, warsztatów, utrzymywanie bezpieczeństwa i porządku w placówce, uczestnictwo w radach pedagog.icznych, i spotkaniach z rodzicami, organizacja uroczystości przedszkolnych

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Oferta skierowana dla osób bezrobotnych do 30 roku życia zarejestrowanych w Miejskim Urzędzie Pracy w Kielcach, szczegóły w pok. 38; kontakt z pracodawcą tel. 502 513 896

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017