Szczegóły oferty

Nauczyciel przedszkola

Sunny Kids Academy

OFERTA NIEAKTUALNA

kielce, świętokrzyskie

Data dodania:
2017-10-04

Data pierwszej publikacji:
2017-10-04

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Nauczyciel przedszkola - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: pedagogiczne
  • Zakres obowiązków: zajęcia edukacyjno-wychowawcze, organizowanie konkursów, warsztatów, utrzymywanie bezpieczeństwa i porządku w placówce, uczestnictwo w radach pedagog.icznych, i spotkaniach z rodzicami, organizacja uroczystości przedszkolnych

Zakres obowiązków:

  • zajęcia edukacyjno-wychowawcze, organizowanie konkursów, warsztatów, utrzymywanie bezpieczeństwa i porządku w placówce, uczestnictwo w radach pedagog.icznych, i spotkaniach z rodzicami, organizacja uroczystości przedszkolnych

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Oferta skierowana dla osób bezrobotnych do 30 roku życia zarejestrowanych w Miejskim Urzędzie Pracy w Kielcach, szczegóły w pok. 38; kontakt z pracodawcą tel. 502 513 896

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).