Szczegóły oferty

Nauczyciel przedszkola

STOWARZYSZENIE ROZWOJU GMINY CMOLAS

OFERTA NIEAKTUALNA

cmolas, podkarpackie, Polska

Data dodania:
2018-05-30

Data pierwszej publikacji:
2018-05-29

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-27

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2300 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Nauczyciel przedszkola - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: pedagogiczne - inne zawody: Nauczyciel przedszkola - pożądane
  • Edukacja przedszkolna, wczesnoszkolna lub opiekuńczo- wychowawcza.Odpowiedzialność,kreatywność,wysoka kultura osobista.

Zakres obowiązków:

  • Nauczanie dzieci w przedszkolu . Praca w godzinach 6,30-11,30 i 11,30-16,30.

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

4Osoby bezrobotne zarejestrowane w urzędzie, które posiadają ustalony I lub II profil pomocy i spełniają wymagania pracodawcy zgłoszone w ofercie, proszone są o zgłoszenie się do swojego doradcy klienta,który wyda skierowanie do pracy. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą - numer telefonu 17744415

Składanie aplikacji - język: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).