Podstawowe informacje

Nauczyciel przedszkola

STOWARZYSZENIE ROZWOJU GMINY CMOLAS

OFERTA NIEAKTUALNA

Cmolas, Podkarpackie

Data publikacji:
29-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Nauczyciel przedszkola

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: wyższe (w tym licencjat), typ: pedagogiczne - inne zawody: Nauczyciel przedszkola - pożądane
  • Edukacja przedszkolna, wczesnoszkolna lub opiekuńczo- wychowawcza.Odpowiedzialność,kreatywność,wysoka kultura osobista.

Zakres obowiązków:

  • Nauczanie dzieci w przedszkolu . Praca w godzinach 6,30-11,30 i 11,30-16,30.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

4Osoby bezrobotne zarejestrowane w urzędzie, które posiadają ustalony I lub II profil pomocy i spełniają wymagania pracodawcy zgłoszone w ofercie, proszone są o zgłoszenie się do swojego doradcy klienta,który wyda skierowanie do pracy. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą - numer telefonu 17744415

Składanie aplikacji - język: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 27.06.2018