Podstawowe informacje

Nauczyciel przedmiotów zawodowych medycznych

Akademia Polonijna w Częstochowie

OFERTA NIEAKTUALNA

Częstochowa, Śląskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 40 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Nauczyciel przedmiotów zawodowych medycznych

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: medyczne - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • studia magisterskie, aktualne prawo wykonania zawodu, chęci do pracy, zaangażowanie

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie zajęć dydaktyczny zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz prace administacyjne w Instytucie Zdrowia i Pielęgniarstwa

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie, CV, list motywacyjny

Składanie aplikacji - język: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 22.06.2018