Szczegóły oferty

Nauczyciel języka angielskiego/hiszpańskiego

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7

OFERTA NIEAKTUALNA

gdańsk, pomorskie

Data dodania:
2017-10-05

Data pierwszej publikacji:
2017-10-05

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 3150 PLN

Artykuł Nauczyciel języka angielskiego/hiszpańskiego - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: wyższe (w tym licencjat)
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień przygotowanie pedagogiczne
  • wykształcenie wyższe ( mgr z przygotowaniem pedagogicznym), uprawnienia do nauczania dwujęzycznego (j. hiszpański lub angielski). Miejsce pracy: Gdańsk - Chełm, ul. Chałubińskiego 13. Kontakt osobisty w miejscu pracy lub telefoniczny: 58 302 85 20.

Zakres obowiązków:

  • Nauczyciel języka angielskiego/hiszpańskiego.

Sposób aplikowania:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).