Podstawowe informacje

nauczyciel fortepianu

OFERTA NIEAKTUALNA

Biała, Opolskie

Data publikacji:
01-11-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2294 PLN

Opis oferty pracy

Praca - nauczyciel fortepianu

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: wyższe (w tym licencjat) - inne zawody: Nauczyciel muzyki, staż: 6 lat
  • wyksztalcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:

  • realizacja zadań związanych z powierzonym stanowiskiem, dbanie o rozwój ucznia, akompaniament

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej Brzeska 101 Biała Podlaska 21-500

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: cv, skierowanie

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.11.2017