Szczegóły oferty

Murarz / Zbrojarz

ZAM SERVICES Joanna Zborowska

OFERTA NIEAKTUALNA

żukowice, dolnośląskie

Data dodania:
2017-10-10

Data pierwszej publikacji:
2017-10-10

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Murarz / Zbrojarz - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe - języki obce: ukraiński - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • praca w zawodzie, umiejętności związane z zawodem, j.ukraiński komunikatywnie

Zakres obowiązków:

  • murowanie ścian fundamentowych, murów prostych, ścian warstwowych, nośnych i działowych, przygotowanie i zmontowanie zbrojenia, przygotowanie i ułożenie mieszanki betonowej

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

W celu zgłosenia należy dostarczyć: CV

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).