Podstawowe informacje

Murarz / Zbrojarz

ZAM SERVICES Joanna Zborowska

OFERTA NIEAKTUALNA

Żukowice, Dolnośląskie

Data publikacji:
10-10-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Murarz / Zbrojarz

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe - języki obce: ukraiński - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • praca w zawodzie, umiejętności związane z zawodem, j.ukraiński komunikatywnie

Zakres obowiązków:

  • murowanie ścian fundamentowych, murów prostych, ścian warstwowych, nośnych i działowych, przygotowanie i zmontowanie zbrojenia, przygotowanie i ułożenie mieszanki betonowej

Sposób aplikowania:

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017