Podstawowe informacje

Murarz

OFERTA NIEAKTUALNA

Małopolskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Murarz

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: podstawowe - inne zawody: Murarz, staż: 3 lat
  • Wykształcenie min. podstawowe, min. 3 lata doświadczenia w zawodzie, umiejętność czytania rysunków budowlanych, projektów, mile widziana komunikatywna znajomość języak ukraińskiego.

Zakres obowiązków:

  • Murowanie ścian, sprzątanie placu budowy.

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31-752 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie 103A

Składanie aplikacji - język: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 08.06.2018