Szczegóły oferty

MURARZ

Inwestycje Mariusz Wójcicki

OFERTA NIEAKTUALNA

Opole, opolskie

Data dodania:
2019-11-04

Data pierwszej publikacji:
2019-11-01

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
infopraca.pl

Artykuł                  MURARZ              - obrazek nagłówkowy

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/4702

Obowiązki:

Murowanie ścian bloczków SILKA lub pustaków ceramicznych. Praca na terenie Opola

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W BRANZY BUDOWLANEJ

Miejsce pracy: Ligonia 2a/1, 45-362 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP