Szczegóły oferty

Monter zabawek

OFERTA NIEAKTUALNA

częstochowa, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-26

Data wygaśnięcia:
2018-05-29

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Monter zabawek - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • Umiejętność posługiwania się prostymi narzędziami typu: pilnik, nożyczki itd. Bardzo dobry wzrok, sprawność fizyczna, możliwość pracy z produktami pochodzenia chemicznego.

Zakres obowiązków:

  • Skladanie z elementów gotowych wyrobów, montowanie zabawek, farbowanie zabawek, pakowanie wysyłek.

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie Szymanowskiego 15 Częstochowa 42-217 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).