Podstawowe informacje

Monter wentylacji

OFERTA NIEAKTUALNA

Koło, Dolnośląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
26-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa zlecenie/ o dzieło

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 1050 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Monter wentylacji

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe - inne zawody: Monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, staż: 1 miesięcy
  • wykształcenie minimum podstawowe, 1 miesiąc stażu pracy w zawodzie montera

Zakres obowiązków:

  • montaż kanałów i przewodów wentylacyjnych i obsługa elektronarzędzi m.in. szlifierka, wkrętarka, przycinanie i zaginanie blachy, wykonywanie połączeń zakładkowych, nitowych, śrubowych praca na umowę zlecenie około 75 godzin w miesiącu, proponowany okres wykonywania pracy - 3 lata, praca w godzinach 8:00-12:00 oferta dostepna w sali D

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu Gliniana 20/22 Wrocław 50-525 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 08.06.2018