Podstawowe informacje

Monter

IDEPOL LOGISTIC Daszczyk Irena

OFERTA NIEAKTUALNA

Tychy, Śląskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
07-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Monter

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - umiejętności: zdolności manualne
  • wykształcenie zawodowe, mile widziana praktyka na podobnym stanowisku, dokładność, zdolności manualne, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność,

Zakres obowiązków:

  • Montaż lub selekcja drobnych elementów do części samochodowych. obsługa maszyn do produkcji części samochodowych

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

cv- życiorys zawodowy

Język składanych dokumentów: polski Dodatkowy opis: ofpr/18/0985| wykształcenie zawodowe, mile widziana praktyka na podobnym stanowisku, dokładność, zdolności manualne, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność;

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018