Szczegóły oferty

Monter torów

Zakład Torowy Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2900 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Monter torów - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: podstawowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B* - inne zawody: Toromistrz
  • wykształcenie podstawowe, staż pracy bez znaczenia, prace budowlane, prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Prace związane z budową i konserwacją torowisk tramwajowych we Wrocławiu. Umowa na okres próbny, trzy zmiany. Praca na terenie miasta Wrocławia Kontakt z ptracodawcą: osobisty w siedzibie firmy 71 322 81 09

Wytyczne do aplikacji:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).