Podstawowe informacje

Monter stolarki PCV

OFERTA NIEAKTUALNA

Dolnośląskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Monter stolarki PCV

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie podstawowe
  • chęci do pracy

Zakres obowiązków:

  • Montaż stolarki okiennej i drzwiowej. Prace przygotowawcze do montażu (przygotowanie materiału, sprzętu). Załadunek oraz rozładunek okien i drzwi na transport. Dbanie o porządek na magazynie oraz w miejscu montażu.

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie Piaskowa 1 Głogów 67-200 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018