Szczegóły oferty

Monter/spawacz

PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO - USŁUGOWE "MEGA - REM"

OFERTA NIEAKTUALNA

małopolskie

Data dodania:
2017-10-06

Data pierwszej publikacji:
2017-10-06

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Monter/spawacz - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • wymagane uprawnienia: kurs podstawowy spawania gazowego
  • kurs podstawowy spawania elektrycznego
  • uprawnienia do pracy na wysokości pow. 3 metrów
  • dobry stan zdrowia, dyspozycyjność do krótkoterminowych wyjazdów służbowych, wymagane uprawnienia spawacza gazowego lub energetycznego w zakresie podstawowym, mile widziane uprawnienia energetyczne oraz spawacza gazowego metodą 141 lub 111.

Zakres obowiązków:

  • Prace spawalnicze i monterskie, remonty bieżące i kapitalne, usuwanie awarii urządzeń, montaż i demontaż urządzeń, prace ślusarskie. Wynagrodzenie od 2500 zł brutto do uzgodnienia. Praca na terenie woj. małopolskiego i śląskiego. Umowa o pracę na czas określony 6 mcy z możliwościa przedłużenia. Możliwość pracy na dwie zmiany.

Wytyczne do aplikacji:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: CV

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).