Podstawowe informacje

Monter reklam

P11 INTERAKTYWNA AGENCJA REKLAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIA

OFERTA NIEAKTUALNA

Kotlin, Wielkopolskie

Data publikacji:
20-10-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Monter reklam

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień PRAWO JAZDY KAT.B
  • Doświadczenie na stanowisku monterskim, budowlanym, reklamowych, precyzja i estetyka wykończenia detali. Mile widziane uprawnienia elektryczne, spawalnicze. Wymagane prwo jazdy kat. B lub C lub+E

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie, złożenie i zmontowanie elementów reklamy. Planowanie pracy na podstawie projektu, przygotowanie materiałów do montażu, wykonanie montażu elementów składowych reklamy. Odpowiedzialność za przygotowanie reklamy do transportu.

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

CV, potwierdzenie posiadanych uprawnień i kwalifiakcji

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017