Szczegóły oferty

Monter montażu końcowego

Krystian

OFERTA NIEAKTUALNA

gorzów wielkopolski, lubuskie

Data dodania:
2018-12-21

Data pierwszej publikacji:
2018-12-21

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
3200 - 4950 PLN

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Artykuł monter montażu końcowego - obrazek nagłówkowy

beco polska sp. z o.o. poszukuje do naszego zakładu w gorzowie wlkp. osób na stanowisko:

monter montażu końcowego wywrotek rolniczych i budowlanych oraz przyczep portowych

praca dotyczy montażu hydrauliki, pneumatyki i elektryki

od kandydatów oczekujemy:
• doświadczenia na podobnym stanowisku (lub talentu w tym kierunku, zainteresowań w tym kierunku. w razie potrzeby możemy poprzez szkolenie podnieść kwalifikacje do poziomu oczekiwanego przez beco)
• samodzielności w wykonywaniu zadań,
• przestrzegania przyjętych norm bhp
• odpowiedzialności, rzetelności
• gotowości do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany)
• uprawnień do obsługi urządzeń transportu bliskiego – oferujemy szkolenia na wózek widłowy i wciągniki/suwnice

oferujemy:
• ambitne zadania
• adekwatne wynagrodzenie
• dobre warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
w zmotywowanym zespole

prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia
27,08,1997 r. dz.u. z 2002 r., nr 101, poz. 923 ze zm.”