Szczegóły oferty

Monter - Mechanik maszyn

TES Sp. z o.o.

gdańsk,kowale (pomorskie)

Data dodania:
2019-05-15

Data pierwszej publikacji:
2019-05-14

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-20

Data wygaśnięcia:
2019-06-13

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Monter - Mechanik maszyn - obrazek nagłówkowy

Firma TES Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1987 roku jako firma typowo inżynierska, która postawiła sobie od początku bardzo wysokie zadania dostarczenia urządzeń gwarantujących najnowocześniejsze
technologie w przemyśle opakowaniowym:

  • maszyny rozdmuchowe do produkcji pojemników PET z preform
  • systemy robotyzacji i automatyzacji odcinków technologicznych dowolnych procesów
  • dedykowane maszyny i urządzenia pod zdefiniowane zastosowania

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk (okolice), Kowale (pow. gdański)

Poszukujemy mechaników z doświadczeniem w branży mechanicznej, motoryzacyjnej, stoczniowej lub innej do pracy w dziale montażu maszyn rozdmuchowych.

Opis stanowiska:

  • montaż i demontaż maszyn
  • dbałość nad sprawnym funkcjonowaniem urządzeń
  • regulacja urządzeń
  • dbanie o powierzone narzędzia i elektronarzędzia

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu mechanicznym
  • znajomość elektronarzędzi
  • preferowane doświadczenie w montażu maszyn przemysłowych
  • ważne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy
  • zdolności manualne
  • sumienność
  • uczciwość
  • zaangażowanie
  • poszanowanie zasad BHP
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość pokrycia kosztów zakwaterowania dla osób przyjezdnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tes Sp. z o.o. z siedzibą w Kowalach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jestes Sp. z o.o. z siedzibą w Kowalach przy ul. Magnackiej 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.