Podstawowe informacje

Monter mebli

PPHU Studio 7 Piotr Chodakowski w Miąsowej

OFERTA NIEAKTUALNA

Sobków, Świętokrzyskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Monter mebli

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe - pożądane
  • wymagane są następujące uprawnienia: Uprawnienia na wózki widłowe - pożądane - umiejętności: prawo jazdy kat B - języki obce: rosyjski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • ukraiński - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Monter mebli

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie elementów do montażu mebli kontakt: Piotr Chodakowski 511 483 587

Aplikowanie:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Składanie aplikacji - język: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018