Podstawowe informacje

Monter mebli K/M

OFERTA NIEAKTUALNA

Łask, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2550 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Monter mebli K/M

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - umiejętności: Czytanie dokumentacji i rysunków technicznych - inne zawody: Monter mebli
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • zakres obowiązków: przygotowywanie do montażu, kompletowanie elementów mebli
  • dopasowywaniem okuć i akcesoriów meblowych, takich jak: uchwyty, zawiasy, śruby, kołki, magnesy
  • sprawdzanie elementów montażowych, pasowanie podzespołów i zespołów
  • posługiwanie się urządzeniami ręcznymi, potrzebnymi do montażu mebli, takimi jak: wkrętaki, młotki, dłuta, obcęgi, kombinerki, klucze płaskie, klucze imbusowe, urządzenia do ręcznego spinania mebli taśmą propylenową
  • kontrolowanie i bieżąca ocena jakości zmontowanych mebli, ustalanie przyczyn powstawania wad w procesie montażu mebli i usuwanie ich na bieżąco.

Zakres obowiązków:

  • jw.

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: cv

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 23.05.2018