Szczegóły oferty

Monter mebli K/M

OFERTA NIEAKTUALNA

łask, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-23

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2550 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Monter mebli K/M - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe - umiejętności: Czytanie dokumentacji i rysunków technicznych - inne zawody: Monter mebli
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • zakres obowiązków: przygotowywanie do montażu, kompletowanie elementów mebli
  • dopasowywaniem okuć i akcesoriów meblowych, takich jak: uchwyty, zawiasy, śruby, kołki, magnesy
  • sprawdzanie elementów montażowych, pasowanie podzespołów i zespołów
  • posługiwanie się urządzeniami ręcznymi, potrzebnymi do montażu mebli, takimi jak: wkrętaki, młotki, dłuta, obcęgi, kombinerki, klucze płaskie, klucze imbusowe, urządzenia do ręcznego spinania mebli taśmą propylenową
  • kontrolowanie i bieżąca ocena jakości zmontowanych mebli, ustalanie przyczyn powstawania wad w procesie montażu mebli i usuwanie ich na bieżąco.

Zakres obowiązków:

  • jw.

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: cv

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).