Szczegóły oferty

Monter instalacji sanitarnych

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 3200 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Monter instalacji sanitarnych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • średnie ogólnokształcące - dodatkowe - umiejętności: UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA RYSUNKU TECHNICZNEGO, - inne zawody: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych, staż: 1 lat
  • wykształcenie średnie zas. zawodowe, staż pracy 12 m-cy na ww. stanowisku, umiejętność czytania rysunku technicznego

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie montażu instalacji sanitarnych oraz grzewczych naobiektach budowlanych. Proponowany okres zatrudnienia 12 miesięcy. Miejsce pracy Wrocław, woj. dolnośląskie, aktualne zlecenie ul. Żmigrodzka Wrocław

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu Gliniana 20/22 Wrocław 50-525 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).