Podstawowe informacje

Monter instalacji sanitarnych

HYDROLECH Lech Staszkiewicz

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Monter instalacji sanitarnych

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - umiejętności: Obsługa zgrzewarki - inne zawody: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych, staż: 2 lat
  • WYKSZTAŁCENIE: zasadnicze zawodowe. KIERUNEK: hydraulik, monter instalacji sanitarnych. UMIEJĘTNOŚCI: obsługa zgrzewarki. DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: 2 lata. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: montaż i wymiana instalacji wodnych, kanalizacyjnych, c.o., gazowych. ZGŁOSZENIA: - osobiście ul.Kobielska 19/10 Warszawa-Praga Połódnie, - telefonicznie 501-07-99-52

Zakres obowiązków:

  • jw.

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: cv

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 18.06.2018