Szczegóły oferty

Monter instalacji sanitarnych

HYDROLECH Lech Staszkiewicz

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-16

Data wygaśnięcia:
2018-06-18

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 3300 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Monter instalacji sanitarnych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe - umiejętności: Obsługa zgrzewarki - inne zawody: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych, staż: 2 lat
  • WYKSZTAŁCENIE: zasadnicze zawodowe. KIERUNEK: hydraulik, monter instalacji sanitarnych. UMIEJĘTNOŚCI: obsługa zgrzewarki. DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: 2 lata. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: montaż i wymiana instalacji wodnych, kanalizacyjnych, c.o., gazowych. ZGŁOSZENIA: - osobiście ul.Kobielska 19/10 Warszawa-Praga Połódnie, - telefonicznie 501-07-99-52

Zakres obowiązków:

  • jw.

Aplikowanie:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: cv

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).