Podstawowe informacje

Monter instalacji sanitarnych

Kamar Serw Mariusz Cieśliński w Ciechanowie

OFERTA NIEAKTUALNA

Ciechanów, Mazowieckie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
15-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Monter instalacji sanitarnych

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie zawodowe- minimum 1 rok, podstawowa wiedza z zakresu instalacji sanitarnych.

Zakres obowiązków:

  • Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, c.o., wentylacji na terenie kraju. Pracodawca zapewnia dojazd, zakwaterowanie oraz diety w przypadku delegacji.

Aplikowanie na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV + skierowanie do pracodawcy

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.06.2018