Szczegóły oferty

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

OFERTA NIEAKTUALNA

mielec, podkarpackie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-04-09

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Artykuł Monter instalacji i urządzeń sanitarnych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe, typ: techniczne
  • doświadczenie w montażu instalacji sanitarnych, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, sumienność, dokładność, zdolność logicznego myślenia, pomysłowość, samodzielność w podejmowaniu decyzji. spostrzegawczość, wyobraźnia przestrzenna, zręczność manualna, szybkie przedstawienie się z jednej czynności na drugą, brak lęku wysokości, umiejętność współpracy z innymi współpracownikami, komunikatywność.

Zakres obowiązków:

  • Montaż i instalacja, a także dbałość o prawidłowe funkcjonowanie instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych w obiektach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych. Oczyszczanie, dostosowywanie, klejenie, konserwowanie i malowanie instalacji, lutowanie, łączenie rur, mierzenie i odcinanie rur, wiercenie otworów, gwintowanie, szlifowanie, gięcie rur, uszczelnianie złączy kielichowywch, składanie, spawanie, lutowanie oraz montaż grzejników, umywalek, wanien, baterii, natrysków itp., montaż rur, spawanie, uszczelnianie, wiercenie i przekuwanie dziur w stropach i ścianach, wymiana i naprawa uszkodzonych fragmentów instalacji i urządzeń, wyznaczanie miejsc i trasy przechodzenia instalacji sanitarnych

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu Chopina 16a Mielec 39-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Oferta pracy w ramach refundacji kosztów zatrudnienia dla osób bezrobotnych do 30 roku życia posiadających ustalony przez Urząd Pracy odpowiedni profil pomocy. Osoby bezrobotne, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta do Powiatowego urzędu Pracy w Mielcu w celu otrzymania skierowania.

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).