Podstawowe informacje

monter instalacji elektrycznych

OFERTA NIEAKTUALNA

Opole, Opolskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
02-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 19 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - monter instalacji elektrycznych

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: brak lub niepełne podstawowe
  • co najmniej 2 miesięczne doświadczenie
  • umiejętność wykonywania drobnych prac montersko-ślusarskich, wykonywania instalacji elektrycznych,pracy z narzędziami ręcznymi, wytrwałość fizyczna. dyspozycyjność i mobilność-praca na terenie całego woj. opolskiego

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie czynności związanych z montowaniem instalacji elektrycznych
  • prace pomocnicze przy wykonywaniu instalacji elektrycznych na terenie województwa opolskiego

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Hubala 21 Opole 45-266 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 13.06.2018