Szczegóły oferty

Monter instalacji elektrycznych

OFERTA NIEAKTUALNA

opole, opolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-23

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-02

Data wygaśnięcia:
2018-06-13

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Artykuł monter instalacji elektrycznych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • co najmniej 2 miesięczne doświadczenie
  • umiejętność wykonywania drobnych prac montersko-ślusarskich, wykonywania instalacji elektrycznych,pracy z narzędziami ręcznymi, wytrwałość fizyczna. dyspozycyjność i mobilność-praca na terenie całego woj. opolskiego

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie czynności związanych z montowaniem instalacji elektrycznych
  • prace pomocnicze przy wykonywaniu instalacji elektrycznych na terenie województwa opolskiego

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Hubala 21 Opole 45-266 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).