Podstawowe informacje

Monter

OPUS Svitlana Dolhunska

OFERTA NIEAKTUALNA

Elbląg, Pomorskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Monter

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - umiejętności: obsługa narzędzi ślusarkich
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • [Umiejętność 1] : mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie montażu systemów olejowych na podstawie rysunku technicznego
  • praca w godz. 08-14

Sposób aplikowania:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 08.06.2018